12 marca 2017

Wyniki "Konkursu z Kwadransem dla Ciebie"

Hej,
witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym na początku podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w "Konkursie z Kwadransem dla Ciebie". Osobom, które zgłosiły swój udział bezpośrednio w komentarzu pod postem oraz osobom, które wysłały swoje zgłoszenie na e-mail. Nawet nie myślałam, że aż tyle osób - 18 uczestników- się zgłosi do konkursu. Bardzo się cieszę, że tak właśnie się stało. Już zaczynam myśleć o następnym konkursie dla Was ;)Przejdźmy do konkretów, a więc 
Zwycięzcą KONKURSU Z KWADRANSEM DLA CIEBIE
została autorka następującej wypowiedzi:

" Kobiecość to dla mnie nie tylko zgrabne ciało, seksowny ubiór, podkreślający figurę i eksponujący urodę makijaż. Te cechy tylko podkreślają naszą kobiecość. Wraz z upływem lat coraz bardziej rozumiem ten fakt... Dojrzewam do swojej pełnej kobiecości ;)Dojrzewam do tego, że wcale nie muszę eksponować swoich atrybutów przed całym światem, bo mam w zanadrzu coś wartościowszego, coś co znajduje się we mnie w środku.
Kobiecość ma mniej wspólnego z wyglądem. Natomiast więcej z osobowością i stylem bycia. ;)
Kobiecość to broń, broń każdej kobiety. Ma ona wiele wymiarów, ponieważ każda z Nas jest inna. Są jednak cechy, wpisane w naszą płeć, które każda kobieta skrywa, choćby daleko w zakamarku swojego serca ;)
Kobiecość to niezwykła wrażliwość na drugiego człowieka, zwierzęta, naturę. Pozwala nam ona zrozumieć wiele rzeczy, pozwala na otwartość, chęć niesienia pomocy i wyzwala ogromne pokłady dobroci i miłości ;)
To troska o innych, opiekuńczość, którą otacza najbliższych. Cechy charakterystyczne dla macierzyństwa. Kobieta ma to wpisane w swoją naturę. To opiekunka domowego ogniska, która dba o swój dom i rodzinę, jak najlepiej ;)
To siła, która pozwala uśmiechać się każdego dnia, pokonywać trudności, znosić wiele bólu i cierpienia. To taka siła, która pozwala postawić na swoim, zadziornie walczyć o siebie! ;)
To zachowanie kobiece. Skromność, grzeczność, uprzejmość. Czy to kobiece, kiedy kobieta przeklina i zachowuje się niestosownie?! Nie! Trzeba czasem spojrzeć na siebie krytycznym okiem ;)
Kobiecość to również samorealizacja! Rola kobiety nie opiera się tylko na opiece nad dziećmi i zajmowaniem się domem. Każda z nas powinna myśleć o swoim rozwoju, o kształtowaniu siebie. Nie wolno zapominać, że kobieta to też człowiek.... ;)
Przy tym wszystkim my kobiety musimy pamiętać, że tak naprawdę nie istnieje żaden wzorzec kobiecości. Kobiecość ewoluuje i zmienia swoją postać wraz z naszym wiekiem. Każda z nas jest kobieca na swój własny sposób ;) "   

Bardzo serdecznie gratuluję :

MARIOLI Ł.Kochana, wyślij mi proszę na email, zamieszczony w zakładce "Kontakt|Współpraca" swoje dane do wysyłki nagrody.

Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie w nim udziału. Decyzja była naprawdę bardzo trudna, ale najbardziej ujęła mnie wypowiedź Marioli.

Nic straconego kochani, bo z pewnością będą kolejne konkursy ;)

Buziaki - Madzia ;*

6 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)