20 lipca 2017

Akcja: Darmowe gadżety szkolne

Witajcie,
dziś troszeczkę inaczej: nie kosmetycznie, nie lifestylowo, nie na temat rozwoju osobistego czy też motywacji. W dzisiejszym poście chciałabym opowiedzieć wam o pewnej akcji, gdzie każdy z nas może pomóc. Mianowicie chodzi o akcje społeczną - "Darmowe gadżety szkolne", która polega na przekazywaniu przyborów szkolnych dzieciom. Czasem naprawdę niewiele trzeba by komuś pomóc. Zapraszam na post.Inicjatorem akcji jest Mateusz Pawłowski, absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Mateusz ma 21 lat i jest osobą niewidomą.

Akcja "Darmowe gadżety szkolne" ma na celu pomoc osobą, które potrzebują przyborów szkolnych dla swoich dzieci, a nie zawsze sami mogą je kupić, bo ich najzwyczajniej na to nie stać. Dlatego też naszą misją jest powiadomienie tych osób o takiej możliwości. Dobrze by było, aby informacja o akcji "Darmowe gadżety szkolne" trafiła do jak najszerszego grona ludzi, którzy mogliby skorzystać z tej formy pomocy.

Gadżetami wspierane są szkoły, świetlice, przedszkola oraz różnego rodzaju fundacje i  stowarzyszenia. Jednakże w dużym stopniu są to osoby prywatne.

Akcję wspierają różne firmy, dzięki którym udało się pozyskać rozmaite przybory szkolne dla dzieci. Między innymi są to:
- naklejki,
- zeszyty,
- notesy,
- plany lekcji,
- linijki 
- zakładki do książek.

Gadżety te można odebrać kontaktując się właśnie z Mateuszem Pawłowskim pod numerem tel. 505904182 bądź mailowo: info@paywin.pl. Akcja trwa do odwołania.
Gadżety są przekazywane aż do wyczerpania zapasów. Możliwa jest również przesyłka po wcześniejszym kontakcie z Mateuszem.

Może ktoś zna kogoś, kto właśnie potrzebuje takiej pomocy i tym samym sprawi dzieciom ogromną radość. Przekażcie tą informacje dalej, może komuś tym samym dajecie ogromną szansę na lepszy start. 

Informacje na temat akcji możecie znaleźć również na Facebooku:  https://www.facebook.com/darmowe.gadzety.szkolne/.

Pamiętajcie, że dobro jakie dajecie wraca do was z podwójną siłą.

Pozdrawiam serdecznie - Madzia :)10 komentarze

 1. a już się cieszyłam że nowy post, a Ty mi tu z dziećmi wyskakujesz :( a mogą być dla psa? :D hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem... Jestem osobą, która lubi pomagać i nie ważne czy jest to pomoc dla człowieka czy też dla zwierzaka ( mam dwa kotki, które uratowałam przed schroniskiem i które ubóstwiam ). Sama wiem jak to jest, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić przyborów do szkoły... Jeśli ta akcja udostępniona przeze mnie pomoże choć jednej osobie to będę szczęśliwa. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Kochaaana napisałam do na żarty, zero złośliwosci! :)

   Usuń
  3. Nie odebrałam tego Aniu za złośliwość ;) tylko nie wiedziałam o co Ci dokładnie chodzi :)

   Usuń
  4. Chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt, że myślałam że trafiłam na jakiś post urodowy :)

   Usuń
  5. Tym razem nie, ale już za kilka dni będzie post urodowy :))) Więc już zapraszam Cię serdecznie na niego :)

   Usuń
 2. Uwielbiam pomagać, to jest coś cudownego <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna akcja. Popieram i na pewno udostępnię dalej:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)