26 stycznia 2021

Eveline Fixer Mist HD Long Lasting Formula 12h - Mgiełka utrwalająca makijaż

Moja przygoda z mgiełkami utrwalającymi makijaż zaczęła się kilka lat temu i teraz nie wyobrażam sobie zrobienia makijażu bez wykończenia go jakimś fixerem. Moje doświadczenia z nimi są różne i mam do nich mieszane uczucia. A jak jest w przypadku mgiełki Eveline Fixer Mist HD Long Lasting Formula 12h? Przekonajcie się sami. 

mgiełka utrwalajaca makijaż eveline, Eveline Fixer Mist HD Long Lasting Formula 12h

Przyznam się szczerze, że na zakup Eveline Fixer Mist HD Long Lasting Formula 12h zdecydowałam się pod wpływem chwili, w czasie spontanicznych zakupów w Rossmann. Co prawda, po powrocie do domu trochę miałam wątpliwości czy słusznie zrobiłam, gdyż mam i staram się zużyć inną mgiełkę od marki Eveline - Eveline Glow and Go Aqua Miracle, z której jestem średnio zadowolona...Kupując mgiełkę otrzymujemy złoty kartonik z grafiką buteleczki mgiełki, zawierający opis tego produktu oraz jego właściwości. Opakowanie ma czarny kolor ze złotymi akcentami. Sama butelka mgiełki jest dosyć mała - ma pojemność 50 ml. Butelka posiada atomizer, z którym czasem mam problem, gdyż zamiast rzeczywiście psikać delikatną mgiełką, to czasem z atomizera wylatują duże krople, co niekoniecznie jest fajne. Natomiast podoba mi się zapach mgiełki, jest delikatny i przyjemny. Eveline Fixer Mist HD Long Lasting Formula 12h jest to tani produkt, więc nie miałam wobec niego jakiś wielkich oczekiwań. Mgiełkę używam przy każdym makijażu. Jednakże nie maluję się codziennie i dlatego też ciężko jest mi mówić o  jej wydajności. Rzeczywiście mgiełka ładnie scala makijaż, a przy tym wygładza cerę. Nie podkreśla porów. Mgiełka nie podrażnia naszej cery, a także nie przyczynia się do powstawania nowych niedoskonałości. Nie wysusza naszej cery. 

Jeśli chodzi o utrwalanie makijażu to mgiełka spełnia obietnice producenta, ale nie wiem czy rzeczywiście robi to aż do 12 godzin. Nigdy tego testowałam, gdyż nie noszę tak długo makijażu.  Na pewno u mnie ładnie scala makijaż i utrzymuje go w dobrej kondycji tak ok.8 godz., nawet wówczas, kiedy utnę sobie drzemkę w środku dnia to po przebudzeniu makijaż ładnie się utrzymuje. Nie testowałam go w jakiś ekstremalnych warunkach, np.: upał czy mróz, więc trudno jest mi powiedzieć coś na ten temat. 

Ogólnie mówiąc jestem zadowolona z tego produktu, jednakże denerwują mnie te duże krople, które czasem lecą z atomizera. Mimo to, patrząc na jego cenę to wszystko jest ok. Czy bym go wam poleciła? Nie wiem. 

Pozdrawiam - Madzia 8 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)