18 listopada 2022

Bielenda Professional Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej

Codzienne nawilżenie skóry jest kluczowe, by móc się cieszyć młodą, promienną cerą i zapobiegać powstawaniu zmarszczek. W związku z tym, dziś chcę opowiedzieć wam o produkcie, który ma nam dać ultranawilżenie. A czy tak jest w rzeczywistości? Odpowiedź znajdziecie we wpisie. Zapraszam na recenzję Bielenda Professional Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej.


Bielenda Professional Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej jest to produkt o działaniu silnie nawilżającym. Baza ciekłokrystaliczna kremu jest to kompleks lipidów, które naśladują składem i strukturą budowę naskórka, ułożonych warstwowo.

Producent obiecuje  nam, że krem da nam intensywne nawilżenie oraz promienną i zdrowo wyglądającą skórę. 

Krem przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, w szczególności skóry suchej i odwodnionej. Krem zamknięty jest w opakowaniu typu airless. Jego pojemność to 50 ml. Sam krem ma kremową konsystencję, która ładnie rozprowadza się na skórze. Zostawia na niej tłusty film i potrzebuje chwili by się wchłonąć. Krem przyjemnie pachnie. 


Szczerze powiedziawszy zawiodłam się na tym kremie. Liczyłam, że produkt Bielenda Professional Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej, zawierający w nazwie stwierdzenie "ultranawilżający" faktycznie będzie miał takie działanie. Niestety tak nie jest. Przypominam, że jestem posiadaczką suchej skóry, która lubi się przesuszać i nawilżenie jest dla mnie kluczowe. A tutaj nie czułam tego efektu. Fakt uczucie nawilżenia jest wyczuwalne na skórze przez chwilę, ale to tylko tyle. Później nie czuć go w ogóle. Czasem miałam wrażenie, że moja skóra jest ściągnięta. W trakcie stosowania kremu pojawiały mi się suche skórki, które wyglądały bardzo nieładnie. 


Szkoda, że krem okazał się bublem, gdyż wiązałam z nim duże nadzieje. Ogólnie bardzo lubię kosmetyki Bielenda Professional i nadal będę je używać. Mam wśród nich kilka perełek, ale ten krem do nich nie należy. 

Buziaki - Madzia0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)