10 stycznia 2023

SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser - Delikatna pianka oczyszczająca do twarzy z probiotykami i prebiotykami

Ostatnie dwa tygodnie wyjęły mnie całkowicie z życia, ale powoli wracam do was. Dopadło mnie jakieś choróbsko i ciężko było mi się pozbierać. Na szczęście już jest dobrze. Dziś przychodzę do was z recenzją koreańskiego produktu do oczyszczania twarzy: SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser - Delikatna pianka oczyszczająca do twarzy z probiotykami i prebiotykami. Zapraszam.

SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser, Skin79 water biome pianka opinie, Skin79 water biome, oczyszczanie twarzy,  skin79 opinie, kwadrans dla ciebie


SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser jest to produkt do oczyszczania twarzy w postaci delikatnej pianki, której zadaniem jest skuteczne oczyszczanie skóry z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu. Piankę głównie stosowałam rano, ale też fajnie sprawdzała mi się również podczas wieczornego oczyszczania skóry. 


W składzie SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser znajdziemy kompozycję kompleksu probiotyków i prebiotyków, które wykazują działanie regenerujące. A także ekstrakty kwasu hialuronowego - działa nawilżająco, kolagen- wygładzająco zaś woda morska - ma działanie detoksykujące. Wszystkie one mają oczyszczać skórę, dbać o jej mikrobiom, nawilżać i regenerować skórę. 
Pianka przeznaczona jest do oczyszczania skóry wrażliwej, dojrzałej oraz problematycznej. 


Pianka zamknięta jest tubce. Ma pojemność 150 ml. Jej konsystencja, zaraz po wyciśnięciu z tuby przypomina kremową pastę, jednakże, gdy połączymy ją z wodą zmienia się w delikatną piankę, która łatwo rozprowadza się na skórze. Dobrze zmywa resztki olejku do demakijażu, jak i pozostałości wieczornej pielęgnacji. Ma delikatny, przyjemny zapach. 

SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser, Skin79 water biome pianka opinie, Skin79 water biome, oczyszczanie twarzy,  skin79 opinie, kwadrans dla ciebie

Jestem zadowolona ze stosowania pianki SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser. Pianka, jak już wspomniałam, dobrze rozprowadza się na skórze. Skutecznie oczyszcza skórę, lecz nie powoduje jej ściągnięcia. I na takim efekcie mi zależy. Mam suchą i wrażliwą skórę, przez co nienawidzę efektu ściągnięcia skóry ani jej przesuszenia. Pianka pozostawia skórę nawilżoną i gotową do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. Nie podrażnia skóry. Jest to wydajny produkt. Wystarcza niewielka ilość pianki by móc umyć nią całą twarz. 


SKIN79 Water Biome Hydra Foam Cleanser - Delikatna pianka oczyszczająca do twarzy z probiotykami i prebiotykami jest to drugi produkt z serii SKIN79 Water Biome, jaki testowałam. Pierwszym była maska w płachcie, która świetnie nawilżyła i odżywiła moją skórę. Płachta była niesamowicie nawilżona serum. Polecam wam ją przetestować. Na pewno się nią nie zawiedziecie. 
Ogólnie uważam, że jeśli wasza skóra potrzebuje nawilżenia, odżywienia to ta seria kosmetyków jest dla was.

Pozdrawiam i życzę wszystkie dobrego na Nowy Rok
- Madzia1 komentarze

  1. Dawno nie miałam nic z tej marki, muszę zerknąć co tam mają aktualnie w ofercie. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)