7 marca 2023

8 marca Dzień Kobiet - najpiękniejsze cytaty o kobietach

Już 8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Święto to obchodzone jest w wielu krajach na świecie. Uważam, że każdego dnia kobiety mimo swojej "słabej płci" pokazują, jak wiele mają w sobie siły. A często bywa, że są niedoceniane. Co najgorsze, to my kobiety nie doceniamy same siebie. Zapraszam was dziś na post: 8 marca Dzień Kobiet - najpiękniejsze cytaty o kobietach.Kobiety w życiu pełnią wiele ról. Są: matkami, córkami, siostrami, ciotkami, babciami, koleżankami, przyjaciółkami a także przełożonymi. Często są niedoceniane, poniewierane, przez co tracą poczucie swojej wartości. Myślę, że każdego dnia powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego jak wyjątkowymi istotami jesteśmy i jak wiele wnosimy w życie zarówno naszych bliskich, przyjaciół a także w miejscu pracy. Potrafimy być niesamowicie silne mentalnie, choć nasza fizyczność na to nie wskazuje.

W dzisiejszym poście chcę podzielić się z wami inspirującymi cytatami o kobietach. Wybrałam te, które trafiają do mnie najbardziej. 

8 marca, dzień kobiet, cytaty o kobietach, cytaty o silnych kobietach, inspirujące cytaty o kobietach, kwadrans dla ciebie, mądre cytaty o kobietach8 marca, dzień kobiet, cytaty o kobietach, cytaty o silnych kobietach, inspirujące cytaty o kobietach, kwadrans dla ciebie, mądre cytaty o kobietach


8 marca, dzień kobiet, cytaty o kobietach, cytaty o silnych kobietach, inspirujące cytaty o kobietach, kwadrans dla ciebie, mądre cytaty o kobietach

Wszystkim Kobietom i tym małym i tym dużym życzę, by nie traciły wiary w siebie. Każda z nas jest piękna i silna. Każda z nas jest wyjątkowa.

Buziaki - Madzia2 komentarze

  1. Hej! Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!
    Fajne cytaty:) Osiecka w punkt!
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)