24 kwietnia 2023

VHCT - producent nowoczesnych pomników

Dla każdego z nas strata najbliższej osoby jest czymś niewyobrażalnym. Na co dzień staramy się o tym nie myśleć. Sama bardzo przeżyłam śmierć bliskich mi osób. Zarówno tych co odeszli nagle, jak i tych, które borykały się z chorobą. Ważną sprawą jest wówczas upamiętnienie danej osoby w sposób godny. Dziś chcę opowiedzieć wam o firmie VHCT – producencie nowoczesnych pomników. Zapraszam na post.

 VHCT jest to marka, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej i unikatowej jakości wyrobów betonowych. VHCT jest producentem pomników właśnie z betonu. Z reguły beton, kojarzy się nam z szarą masą cementową. Jednakże VHCT produkuje beton w różnych kolorach w oparciu o bazę z szlachetnego białego cementu. Dzięki czemu struktura powierzchni jest gładka i łatwa w utrzymaniu czystości. Beton odporny jest na warunki atmosferyczne, co jest ważne przy wyrobie pomników by ten zachował  swój oryginalny wygląd przez długie lata i nie sprawiał żadnych problemów, przy jego pielęgnacji.

Cechą charakterystyczną VHCT jest nowoczesne, minimalistyczne, a także niezwykle wyjątkowe wzornictwo, które wyróżnia tę markę na rynku polskim, jak i europejskim. Oferta VHCT jest bogata. Znajdziemy w niej wyjątkowe pod względem designu i jakości pomniki. Nowoczesne nagrobki VHCT są nie tylko wytrzymałe, ale także estetyczne. Dzięki zastosowaniu betonu, który wyróżnia markę VHCT od pozostałych firm na rynku, nagrobki utrzymują swój nienaruszalny stan przez długi czas. Innym plusem betonu jest również to, że jest on odporny na temperatury i jest łatwy w czyszczeniu. 


źródło: https://nowoczesne-pomniki.pl/nowosci/


Marka VHCT produkuje zarówno pojedyncze, jak i podwójne nagrobki. W ofercie marki są również nagrobki urnowe. A każdy z nich jest wytrzymały, nowoczesny i wyjątkowy. Tak, by w jak najlepszy sposób upamiętnić zmarłą osobę. Na stronie producenta znajduje się cała oferta.

VHCT jest to zespół doświadczonych i zmotywowanych pracowników, dla których zamówienie od klienta jest dla nich priorytetem. Zespół pracowników VHCT podchodzi do klienta z sercem. W opracowaniu projektu danego pomnika, pracownik bierze pod uwagę potrzeby i preferencje klienta. Do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie i daje z siebie wszystko, tak by klient był jak najbardziej zadowolony z projektu.

Pozdrawiam - Madzia 


0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)