16 maja 2023

HelloDent – sklep stomatologiczny nie tylko dla profesjonalistów.

Żyjemy w takich czasach, gdzie dbanie o swój wygląd stanowi podstawę. Dbamy o naszą cerę, starannie wykonujemy codzienny makijaż czy też układamy fryzurę. Dlatego też myślę, że nikomu nie trzeba przypominać o dbaniu o higienę jamy ustnej. W dzisiejszym poście chcę opowiedzieć wam troszkę o sklepie nie tylko dla profesjonalistów. Zapraszam na post: HelloDent – sklep stomatologiczny  nie tylko dla profesjonalistów. 


źródło: https://hellodent.pl/


HelloDent jest to miejsce, w którym zarówno profesjonalista znajdzie coś dla siebie, jak i osoby, które dbają i chcą dbać o swój piękny uśmiech. Jest to miejsce, w którym znajdziemy produkty do codziennej pielęgnacji zębów, jak również stomatolodzy znajdą produkty do pracy w profesjonalnych gabinetach dentystycznych.
Bardzo podoba mi się wykonanie, jak i przejrzystość strony internetowej sklepu HelloDent. Mianowicie już po jej otwarciu, wyświetlają się dwie sekcje. Jedna dedykowana jest Klientowi Indywidualnemu, druga zaś przeznaczona jest dla Stomatologów. 


źródło: https://hellodent.pl/

W Strefie Klienta Indywidualnego znajdziemy takie produkty jak: pasty i szczoteczki, nici dentystyczne, irygatory do zębów, a także wiele innych akcesoriów przeznaczonych do higieny oraz wybielania.  W ofercie HelloDent znajdują się również preparaty dla osób noszących aparaty ortodontyczne oraz cierpiących na bruksizm, czyli nawykowe, nieświadome zaciskanie zębów i zgrzytanie zębami. Oczywiście w sklepie nie możemy pominąć produktów dla naszych pociech, które nie zawsze chcą chętnie myć zęby i trzeba je do tego motywować. 

Strefa Stomatologa bogata jest w produkty i materiały, jakie są niezbędne w chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Między innymi: wiertła, czepki, rękawiczki nitrylowe czy też środki do dezynfekcji. W ofercie sklepu znajdziemy także sprzęt i zestawy pozabiegowe. HelloDent  zaopatrywany jest zarówno w nowości, jak i sprawdzone produkty, rekomendowane przez najlepszych dentystów. 


źródło: https://hellodent.pl/

HelloDent to nie jest tylko sklep stomatologiczny, a miejsce w którym znajdziemy bogatą ofertę produktów dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, a wszystko to dostępne jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zapraszam do zajrzenia na stronę internetową sklepu i zapoznania się z ofertą.

Pozdrawiam - Madzia


1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)