6 maja 2023

Eeny Meeny Łagodny balsam do demakijażu

W swoim życiu używałam różnych produktów do demakijażu. Bardzo lubię stosować olejki, ale także i masełka. Bardzo mnie zaciekawił produkt Eeny Meeny Łagodny balsam do demakijażu i wiedziałam, że chcę go przetestować. Teraz przyszła pora na jego recenzję. Czy Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu został moim ulubieńcem? Odpowiedź znajdziecie w poście.

Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu, Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu opinie, eeny meeny demakijaż, eeny meeny kosmetyki opinie, kwadrans dla ciebie,


Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu jest to produkt do demakijażu w postaci musu, którego zadaniem jest rozpuszczanie zanieczyszczeń oraz makijażu, nawet wodoodpornego. Produkt ten, dzięki zawartości emulgatora, bardzo łatwo zmywa się pod wpływem wody. Nie zostawia na skórze tłustego filmu. Balsam może być stosowany zarówno jako samodzielny produkt lub też jako pierwszy krok w dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. I tak właśnie ja go stosowałam.


Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu zamknięty jest w białym słoiczku. Opakowanie ma pojemność 100 ml. Jego konsystencja jest kremowa, przyjemna. Balsam bardzo łatwo aplikuje się na skórę i rozprowadza po niej, poprzez wykonanie masażu, tak by produkt mógł rozpuścić makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Jego zapach, jak dla mnie jest dość specyficzny. I niestety, ale przeszkadzał mi w wykonywaniu demakijażu.

W składzie produktu znajdziemy masła roślinne, białą glinkę i mąkę owsianą. Aż 99,3% składników balsamu jest pochodzenia naturalnego. 


Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu:

+ dobry skład

+ przyjemna konsystencja

+ bardzo łatwo się go zmywa ze skóry - nie pozostawia na niej tłustego filmu

+ dobrze rozpuszcza makijaż oraz nałożony filtr przeciwsłoneczny

+ pozostawia skórę miękką w dotyku, nawilżoną, 

+ nie zapycha, nie podrażnia

+nie szczypie w oczy


- zapach - jak dla mnie jest dość specyficzny, przeszkadzał mi w użytkowaniu tego produktu

- nie do końca radzi sobie z rozpuszczaniem tuszu - nie używam tuszu wodoodpornegoCzy Eeny Meeny  Łagodny balsam do demakijażu stał się moim ulubieńcem? Niestety nie. Zdecydowanie bardziej wolę  masełko od Bandi. Moim zdaniem, fajnie było poznać ten produkt i go przetestować, bo nie jest to zły kosmetyk, ale uważam, że na rynku możemy znaleźć lepsze/inne produkty do demakijażu.

Buziaki - Madzia


0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)