4 lipca 2023

CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia

O marce CeraVe słyszałam wiele razy, ale jakoś nie miałam okazji do przetestowania ich produktów. Aż pewnego razu skusiłam się na CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia. Dziś zapraszam na jego recenzję.

CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia, cerave olejek opinie, oczyszczanie skóry, olejek do mycia, cerave produkty, kwadrans dla ciebieCeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia jest to produkt wielofunkcyjny. Może służyć zarówno do mycia twarzy, jak i całego ciała. Został stworzony, by skutecznie usuwać makijaż oraz zanieczyszczenia, lecz nie naruszać naturalnej bariery ochronnej skóry. Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji skóry normalnej, suchej i bardzo suchej oraz skłonnej do atopii. Olejek odpowiedni jest także dla niemowląt i dzieci.

W składzie olejku znajdziemy: 
  • Skwalan i trójglicerydy - pomagają skórze zachować właściwe nawilżenie i odżywienie.
  • Ceramidy - odnawiają i utrzymują barierę hydrolipidową skóry.

Olejek nie zawiera mydła ani parabenów. Jest to produkt niekomedogenny, testowany alergologicznie oraz ginekologicznie. Został stworzony z dermatologami.


CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia zamknięty jest w opakowaniu z pompką. Pojemność jaką ja mam to 236 ml. Powiem wam, że jest to wydajny produkt. Jego konsystencja jest typowa dla olejku, jednakże w połączeniu z wodą zamienia się w pianę, którą łatwo jest zmyć. Olejek nie pozostawia na skórze tłustego, nieprzyjemnego filmu, co bardzo mi się podoba. Jest to raczej dość wodnisty produkt. Ma dość delikatny zapach. Szczerze powiedziawszy nie dziwię się, że ludzie lubią i zachwalają ten olejek. Ponieważ ja, już od pierwszego użycia go pokochałam. Olejek stosuję zarówno jako pierwszy etap w oczyszczaniu skóry, a następnie stosuję jakiś żel do mycia twarzy. Jak i solo, tzn. myję twarz nim dwa razy, by dokładnie oczyścić skórę z wszelkich zanieczyszczeń, resztek makijażu czy filtru przeciwsłonecznego. Sprawdza się w obu wariantach.

CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do Mycia:
  • skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń
  • nawilża i koi skórę
  • nie powoduje ściągnięcia skóry
  • nie zapycha, nie podrażnia
  • nie pozostawia na skórze tłustego filmu
  • jest wydajny
  • ma praktyczne opakowanie z pompką
Moim zdaniem jest to jeden z lepszych produktów do oczyszczania skóry. Już po pierwszym razie czuć nawilżenie, jakie jej daje. Olejek można stosować zarówno do mycia twarzy, jak i całego ciała. Jadąc na wakacje nie trzeba zabierać dwóch osobnych produktów, jak można zabrać tylko jeden. 

Szczerze polecam ten produkt. 

Buziaki - Madzia
0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)