14 lipca 2023

Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV - Serum do twarzy SPF50

W tym roku przeszłam sama siebie w testowaniu filtrów spf. Niestety, na ten moment nie znalazłam żadnego, dobrego filtru, z którego byłabym całkowicie, w 100% zadowolona. Wyjątkiem stał się produkt drogeryjny, o którym opowiem w dzisiejszym wpisie. Zapraszam na post: Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV - Serum do twarzy SPF50+ .

Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV, Garnier serum do twarzy spf50, Garnier Ambre solaire spf50 serum opinie, Garnier ambre Solaire opinie, kwadrans dla ciebie


Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV - Serum do twarzy SPF50+  jest to produkt do codziennego stosowania, w celu ochronny skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego: UVA, UVB oraz długim zakresem fal UVA. Ma on wysoką ochronę SPF 50+. 


Serum do twarzy SPF50+ od Garniera zamknięte jest w opakowaniu z pompką. Jego pojemność to 30 ml. Serum ma lekką, emulsyjną konsystencję. Po nałożeniu na skórę nie bieli jej i nie szczypie w oczy. Szybko się wchłania. Serum nie roluje się. Świetnie nadaje się pod makijaż jako baza. 

Substancjami aktywnymi w serum są ceramidy. Dzięki Ceramide Protect serum zapewnia skórze bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną i chroni barierę skórną poprzez zachowanie naturalnej rezerwy ceramidów. Dzięki czemu działa ono przeciwzmarszczkowo i zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz zanieczyszczeniem powietrza.


Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV - Serum do twarzy SPF50:

  • ma wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF 50+
  • chroni skórę przed promieniami UV, długimi promieniami UVA i UVB
  • lekka, emulsyjna konsystencja, która łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
  • serum nie bieli, nie podrażnia skóry, nie roluje się
  • nadaje się do każdego rodzaju skóry 


Szczerze mogę polecić wam produkt Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV - Serum do twarzy SPF50. Jest to bardzo dobry produkt, który chroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem oraz czynnikami zewnętrznymi. Używam go codziennie, zaraz po nałożeniu serum z witaminą C.

Buziaki - Madzia

2 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)