21 lipca 2023

ISANA Vitamin C serum do twarzy, rozjaśniające

O tym produkcie z witaminą C dowiedziałam się całkiem przypadkiem przeglądając internet. Kosmetyk ten zaciekawił mnie bardzo, gdyż jest to produkt marki Isana, czyli marki należącej do popularnej drogerii, a ponadto jest on w przystępnej cenie. A mowa o  ISANA Vitamin C serum do twarz. Czy okaże się hitem? Przekonajmy się sami.

Isana serum z witaminą C, Isana serum z witamina C opinie, Serum z witaminą C Rossmann ISANA,  ISANA Vitamin C serum do twarzy, kwadrans dla ciebie,


Co prawda rzadko sięgam po kosmetyki marki Isana. Jak już coś, to po żele pod prysznic lub mydła, gdyż lubię ich zapachy. Po inne kosmetyki już rzadziej, by nie powiedzieć, że wcale. Czemu tak? Nie wiem. Jednak to serum dość mocno mnie zaciekawiło, w szczególności dlatego, że lubię sera z witaminą C i stosuje je codziennie rano.

ISANA Vitamin C serum do twarzy jest to intensywne serum z 10% wysokoaktywną, stabilną witaminą C. Ma działanie antyoksydacyjne, wygładzające, a także rozjaśniające. Serum Isana Vitamin C zawiera ekstrakt z grejpfruta, który witalizuje, chroni oraz wygładza skórę, przez co nadaje jej bardziej promienny wygląd. Serum przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Zamknięte jest ono w szklanym opakowaniu z pipetką. Ma pojemność 30 ml. Jego konsystencja jest żelowa, szybko się wchłania, trochę się klei. Spokojnie nadaje się pod makijaż.  Serum bardzo ładnie pachnie, tak cytrusowo.

Isana serum z witaminą C, Isana serum z witamina C opinie, Serum z witaminą C Rossmann ISANA,  ISANA Vitamin C serum do twarzy, kwadrans dla ciebie


Teraz pora, abym opowiedziała wam o działaniu produktu. Bardzo lubię kosmetyki z witaminą C, gdyż moja cera wygląda po nich ładnie, promiennie.  ISANA Vitamin C serum stosuje mi się dobrze (właśnie kończę opakowanie produktu). Serum na twarz nakładam codziennie. Po miesiącu czasu zauważyłam, że:

- przebarwienia są rozjaśnione
- koloryt skóry wyrównany
- cera wygląda dobrze

Nie wiem czy faktycznie to serum zawiera aż 10% witaminy C, gdyż po niektórych serach z tą samą ilością witaminy C widziałam większe efekty. Mimo to jestem zadowolona z jego działania.


Generalnie uważam, że serum od Isany jest to dobry produkt, ale jeśli oczekujecie od niego większych efektów, to raczej ich tu nie zauważycie. Ze swojej strony polecam wam następujące produkty z witaminą C:

A wasze, jakie jest ulubione serum z witaminą C?

Buziaki - Madzia
1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)