28 lipca 2023

STRUMIN - lider w produkcji konstrukcji stalowych

Stal jest to stop żelaza z węglem i innymi pierwiastkami. Jest ona plastyczna i obrabialna cieplnie. Wykorzystywana jest w wielu dziedzinach życia, np.: w samochodach, okrętach czy też rakietach kosmicznych. Ma zastosowanie także w konstrukcjach stalowych. I dzisiaj chcę opowiedzieć wam o firmie STRUMIN, która wie wszystko na temat stali i konstrukcji stalowych. Zapraszam na post: STRUMIN - lider w produkcji konstrukcji stalowych.


źródło: https://strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/szubienica/


STRUMIN  jest to rodzinna firma produkcyjna, która specjalizuje się w wyrobach ze stali. Na jej temat wie niemal wszystko. Firma działa na rynku polskim w sektorze usług  konstrukcji stalowych budowlanych. Z dużą uwagą i konsekwencją realizuje wszelkie aktualne projekty ze stali. Jednakże w perspektywie ma również inne ambitne cele. Jest to firma nowoczesna, nieustannie rozwijająca się oraz poszerzająca swoją ofertę. Przedsiębiorstwo budowlane STRUMIN otwarte jest zarówno na nowe obszary działań, udoskonalenia produkcji, jak i wdrażanie innowacji. Firma dysponuje własnym zapleczem maszynowym. Ma to kluczowe znaczenie w końcowym podsumowaniu zamówienia i w poniesionych kosztach. 

Siedziba firmy znajduje się w Morawicy pod Krakowem. Swoje usługi realizuje nie tylko na terenie całej Polski, ale i w krajach Europy Zachodniej oraz Środkowo – Wschodniej.źródło: https://strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/podesty-rozladunkowe/


W ofercie firmy STRUMIN znajdziemy: 
  •  hale stalowe z płyty warstwowej
  •  podesty rozładunkowe (wysuwnice budowlane)
  •  odbojniki
  •  schody stalowe
  •  stalowe skrzynie robocze
  •  balustrady 
  • poręcze

Firma na życzenie klienta realizuje także niestandardowe zamówienia.

 

źródło: https://strumin.pl/

To co charakteryzuje przedsiębiorstwo produkcyjne STRUMIN jest to: indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalne doradztwo oraz bycie otwartym na niekonwencjonalne, trudne projekty. Pracownicy STRUMIN przykładają uwagę do trwałości i jakości wytworzonych konstrukcji stalowych, przy czym zachowują wszelkie standardy bezpieczeństwa. Więcej informacji o firmie STRUMIN i jej ofercie znajdziecie na stronie internetowej producenta: strumin.pl.

Zdaję sobie sprawę, że tematyka dzisiejszego wpisu jest dość nietypowa, jak na blog urodowo-lifestylowy. Mimo to mam nadzieję, że przyda się on komuś i pomoże w realizacji jego planów. 


Pozdrawiam - Madzia
0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)