11 sierpnia 2023

TATAR DOG – miejsce, które łączy miłośników czworonogów

Od momentu, kiedy zamieszkała z nami Słodka - piękna kotka, która szukała domu, to totalnie przepadłam i stałam się 100% kociarą. To był mój pierwszy raz z kotem pod jednym dachem. Od tamtej pory nasz dom powiększył się jeszcze o dwie kotki i aktualnie jest ich trzy. Jednakże całe życie wychowywałam się z psami. I mam do nich szczególny sentyment. Dlatego też dla fanów czworonogów przychodzę z wpisem o miejscu, które stanie się ich „drugim domem”. Zapraszam na wpis:   TATAR DOG – miejsce, które łączy miłośników czworonogów. 

źródło: https://tatardog.pl/


TATAR DOG jest to sklep internetowy, w którym znajdziemy wszystko to, co potrzebuje nasz pupil. Zaczynając od wszelkiego rodzaju gadżetów takich jak: smycze, obroże, szelki, czy też saszetki na przekąski lub produkty CBD. A kończąc na ogromnej dawce wiedzy. 

Mianowicie TATAR DOG to nie jest zwyczajny sklep internetowy oferujący swoim klientom jedynie akcesoria dla psów, ale i miejsce, w którym znajdziemy wiedzę o opiece nad naszym pupilem. Sklep TATAR DOG  ma w swojej ofercie także poradniki, które pomogą nam zrozumieć psychikę naszego czworonoga oraz wychować go. Odpowiedzą również na najbardziej nurtujące nas pytania np.: „Dlaczego pies ciągnie na smyczy? Dlaczego pies ucieka? Dlaczego pies niszczy?” 


źródło: https://tatardog.pl/


Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w poradniku pt. „Poradnik Super Opiekuna”. Jest on wydany w formie eBooka. Ale to nie wszystko, co oferuje nam TATAR DOG. Na stronie sklepu znajdziemy również inne materiały szkoleniowe między innymi film pt.: „ Poradnik – Jak zrozumieć psa?” Z czasem sklep będzie udostępniał jeszcze więcej poradników z niezbędną wiedzą i praktycznymi poradami w opiece nad naszym psem.

Jak widzicie TATAR DOG to miejsce, które powstało z miłości do czworonogów. I dlatego też zapraszam właścicieli psów do zajrzenia na stronę internetową sklepu tatardog.pl i zapoznania się z ich ofertą. 


źródło: https://tatardog.pl/

Od zawsze uważałam, że dom bez zwierzaka to nie jest pełen dom. Rozumiem ludzi, którzy traktują swoich pupili, jak członków rodziny i chcą dla nich wszystko to co jest najlepsze. Razem z mężem śmiejemy się, że tworzymy rodzinę wielogatunkową. 

Pozdrawiam - Madzia0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)