5 października 2023

KR Group - usługi księgowe w Polsce i nie tylko

Księgowość, finanse czy prawo są to dziedziny, bez których znajomości nie poprowadzimy we właściwy sposób żadnej dobrze prosperującej firmy. I tu możemy skorzystać z doradztwa profesjonalnej firmy na przykład KR Group. Jest to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa, która ma międzynarodowy zasięg. Na polskim rynku funkcjonuje już od ponad 20 lat. Została założona w 2000 roku. Swoją siedzibę ma w Warszawie. W dzisiejszym poście opowiem wam trochę o niej. Zapraszam na post: KR Group - usługi księgowe w Polsce i nie tylko.

źródło: https://pixabay.com/pl/


KR Group jest to grupa doradcza, która zatrudnia ponad 230 specjalistów różnego szczeblu. Swoje profesjonalne usługi świadczy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Między innymi oddziały KR Group znajdują się w Czechach, Rumunii, na Węgrzech oraz Słowacji. KR Group pełni usługi z dziedziny księgowości, podatków, audytu, doradztwa prawnego oraz kadr i płac. Należą do nich: 

  • Outsourcing księgowy
  • Doradztwo podatkowe
  • VAT Compliance
  • Outsourcing kadr i płac
  • HR Consulting
  • Obsługa prawna firm
  • Usługi korporacyjne
  • Usługi środowiskowe

Grupa księgowo-audytorska KR Group współpracuje obecnie z międzynarodowymi klientami, którzy są  wiodącymi reprezentantami swoich branż, między innymi: branża nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie oraz wydobywanie gazu, czy też motoryzacja. Klienci KR Group pochodzą między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, a także Hiszpanii.

KR Group posiada zespół ekspertów, którzy posiadają ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach audytorskich oraz konsultingowych. Wszystko to umożliwia świadczenie usług dla firm niezależnie od ich wielkości, rodzaju czy sektora na najwyższym poziomie.

Eksperci KR Group, z jak największą starannością podchodzą do swoich klientów. Proponują im przemyślane, jak również dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Na każdym etapie współpracy każdy klient może liczyć na ich pomoc oraz niezbędną wiedzę.

Pozdrawiam - Madzia

0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)