7 grudnia 2023

ANWEN PROTEINOWA MAGNOLIA odżywka do włosów o średniej porowatości

Wracam do was po ponad miesięcznej nieobecności, która spowodowana była moimi problemami zdrowotnymi. Mam nadzieję, że już od teraz uda mi się wrócić do regularnego publikowania wpisów. Dziś zapraszam was do recenzji proteinowej odżywki do włosów - ANWEN PROTEINOWA MAGNOLIA odżywka do włosów o średniej porowatości.

maska proteinowa, anwen proteinowa magnolia, anwen magnolia odżywka, anwen odżywka proteinowa magnolia opinie, anwen magnolia, kwadrans dla ciebie,


Marka ANWEN dla osób interesujących się pielęgnacją włosów jest bardzo dobrze znana. W swojej ofercie ma nie tylko kosmetyki, ale także akcesoria takie jak szczotkę do włosów czy turbany do włosów. Sama je mam i używam, bo są naprawdę świetne. 

Nie będę ukrywać, że ANWEN PROTEINOWA MAGNOLIA odżywka do włosów o średniej porowatości nie jest pierwszym produktem tej marki, jaki miałam i stosowałam. Lubię kosmetyki tej marki za ich działanie oraz zapach. 

maska proteinowa, anwen proteinowa magnolia, anwen magnolia odżywka, anwen odżywka proteinowa magnolia opinie, anwen magnolia, kwadrans dla ciebie,

ANWEN PROTEINOWA MAGNOLIA odżywka do włosów o średniej porowatości przeznaczona jest do pielęgnacji włosów średnioporowatych, które są łamliwe oraz matowe. Proteiny mają za zadanie odbudowywać ubytki w strukturze włosa, dzięki czemu włosy mają stać się lśniące, bardziej gładkie oraz lejące. W składzie odżywki znajdziemy:

  • Hydrolizowana keratyna sprawdza się doskonale w pielęgnacji włosów o porowatości średniej, ze względu na budowę najbardziej zbliżoną do podstawowego ich budulca. Dzięki swojej wielkości nie tylko głęboko przenika do trzonu włosa, ale też trwale uzupełnia ubytki protein. 
  • Hydrolizowane proteiny mleczne o ciężarze cząsteczkowym na poziomie 1000 Da zapewniają optymalną penetrację i regenerację włosów od wewnątrz. 
  • Hydrolizowane proteiny z owsa o podobnym ciężarze cząsteczkowym 1000 Da i zdolności wnikania bogate są również w naturalne oligosacharydy, które wykazują działanie silnie nawilżające. *
*źródło: https://sklepanwen.pl/proteinowa-magnolia-odzywka-do-wlosow-o-sredniej-porowatosciANWEN PROTEINOWA MAGNOLIA mieści się w tubie o pojemności 200 ml. Ma kremową konsystencję, która łatwo rozprowadza się na włosach i nie spływa z nich. To, co urzekło mnie w tej masce to jej zapach magnolii. Pięknie pachnie zarówno podczas aplikacji maski, jak i po jej zmyciu pozostawia zapach na włosach. Jest to dość wydajny produkt.

Co mogę o niej powiedzieć? Generalnie odżywka jest ok. Jest to dobry produkt, ale bez większego szału. Nie zauważyłam jakiś szczególnych efektów na moich włosach. Rzeczywiście pozostawia włosy lśniące i miękkie w dotyku, ale to tylko tyle. Czegoś brakuje mi w tej odżywce. Włosy nie były aż tak wygładzone, jak obiecuje nam producent. I też miałam problem z ich rozczesywaniem.Lubię produkty marki ANWEN, ale ta odżywka nie do końca mi leży, choć jest przeznaczona do mojego rodzaju i porowatości włosów. Pewnie już do niej nie wrócę, jednak na oku mam inne produkty tej marki, które z chęcią przetestuję. 

Znacie markę ANWEN? Lubicie jej produkty? Co polecacie?

Buziaki - Madzia1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)