12 marca 2024

Neutrogena Formuła Norweska Fast Absorbing Hand Cream

Największą uwagę przy zakupie kremu do rąk oprócz jego działania zwracam na jego szybkie wchłanianie i lekką konsystencję. Na rynku można znaleźć wiele produktów do pielęgnacji rąk, ale nie wszystkie spełniają te warunki. Ostatnio jednak trafiłam na kosmetyk, który pozytywnie mnie zaskoczył. A mowa o Neutrogena Formuła Norweska Fast Absorbing Hand Cream, czyli Szybko wchłaniającym się kremie do rąk o lekkiej konsystencji. Zapraszam na post.

Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream, neutrogena krem do rąk, pielęgnacja dłoni, neutrogena krem do rąk niebieski opinie, kwadrans dla ciebie


Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji Neutrogena Formuła Norweska Fast Absorbing Hand Cream jest to krem, którego główną rolą jest mocne nawilżenie skóry dłoni, dzięki czemu skóra ma odzyskać swoją elastyczność oraz miękkość.

Krem mieści się w tradycyjnym opakowaniu, czyli plastikowej tubie. Ma pojemność 75 ml. Cena jest różna, w zależności od tego, gdzie go kupimy. W kremie Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream najbardziej zachwyciła mnie jego lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja. Krem od razu daje uczucie nawilżenie bez zbędnego, tłustego filmu. I to jest super, gdyż nie musimy czekać, aby krem się wchłonął, tylko od razu możemy wrócić do wykonywanej czynności. Krem bardzo mi pomógł z moimi przesuszonymi dłońmi. 

Od dłuższego czasu borykam się z mocno wysuszoną skórą na dłoniach, mimo stosowania rękawiczek do codziennych obowiązków i nic mi nie pomagało. Jak już coś działało to było chwilowe uczucie. Z kolei ten krem od Neutrogeny nawilża i to nawilżenie utrzymuje się dłużej. Skóra na dłoniach po jego użyciu jest zregenerowana oraz mięciutka w dotyku.


Dla mnie, na ten moment jest to najlepszy krem do rąk. Spełnia wszystkie moje wymagania, a co najważniejsze spełnia swoje działanie. Kończę już drugie opakowanie tego kremu, a w zanadrzu mam kolejne opakowanie produktu. Cieszę się, że kondycja skóry na dłoniach w znacznym stopniu się poprawiła i dłonie wyglądają dobrze.

Dajcie znać czy znacie ten produkt?

Buziaki - Madzia

0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)