9 lutego 2022

Clavier LaqUno One Step Gel i Clavier Nails Wipes - recenzja produktów do paznokci marki Clavier

Markę Clavier poznałam dzięki uczestnictwu w kampanii kosmetycznej orgaznizowanej przez portal Ambasadorka kosmetyczna. W tym roku również miałam przyjemność wziąć udział w kompanii i testować lakiery hybrydowe z serii Clavier LaqUno One Step Gel oraz waciki bezpyłowe Clavier Nail Wipes. Zapraszam na recenzję. Bardzo się ucieszyłam, że będę uczestniczyć w kampanii organizowanej przez portal Ambasadorka kosmetyczna i testować lakiery hybrydowe z nowej serii Clavier LaqUno One Step Gel oraz waciki bezpyłowe Clavier Nails Wipes

Markę CLAVIER znam już od dwóch lat. Poznałam ją dzięki Ambasadorce Kosmetycznej, a później już sama kupowałam lakiery hybrydowe do paznokci, bo bardzo podoba mi się ich formuła oraz gama kolorystyczna. Na blogu znajdziecie recenzję lakierów hybrydowych z serii Clavier ProHybrid.
Lakiery hybrydowe z serii Clavier LaqUno One Step Gel są to lakiery łączące ze sobą aż 3 produkty: bazę, lakiery kolorowy oraz top. Dzięki temu czas robienia paznokci skraca się, co jest praktycznym rozwiązaniem. Wiadomo, że jak robimy sobie manicure w domu to zależy nam na czasie. A robienie paznokci samej sobie tradycyjnymi produktami jest czasochłonne. Dlatego też na pomoc przychodzą nam lakiery Clavier LaqUno One Step Gel. 

Do testów otrzymałam dwa lakiery z serii Clavier LaqUno One Step Gel: 006 Shy Pink oraz 011 The Fling. Bardzo się ucieszyłam, bo to są moje kolory, które uwielbiam nosić na paznokciach. 
Clavier LaqUno One Step Gel

Bardzo podoba mi się to, że jest to produkt 3w1: baza, lakier kolorowy oraz top. Wykonanie stylizacji tym lakierem jest naprawdę szybkie. Lakier ma kremową konsystencję. Łatwo się rozprowadza po płytce paznokcia. Plusem jest również szeroki pędzelek, który ułatwia pracę nim.  Lakiery mają pojemność 8 ml. 

Jak już wspomniałam podobają mi się oba kolory: 006 Shy Pink i 011 The Fling. Oba produkty dobrze rozprowadzały się po płytce paznokcia, a także dokładnie ją pokrywały. Już jedna warstwa wystarczała by efekt był zadawalający. Oba kolory nałożone i utrwalone w lampie pięknie błyszczą, gdyż nie trzeba ich przemywać cleanerem.

Lakier na paznokciach otrzymywał się ok. 2 tygodnie. 
Clavier Nail Wipes

Clavier Nail Wipes są to bezpyłowe waciki do paznokci przeznaczone do usuwania pozostałości lakieru i żelu. Zapakowane są w papierowym kartoniku. W opakowaniu znajdziemy 325 sztuk wacików.

Dobrze mi się z nimi pracowało. Waciki łatwo  i szybko oczyszczają płytkę paznokcia. Gdy są nasączone cleanerem i wilgotne, nie rozpadają się ani też nie zostawią żadnych pozostałości, co jest ich plusem. 

Jeszcze raz dziękuję Ambasadorce Kosmetycznej za możliwość przetestowania produktów marki Clavier. Wszystkie produkty są dostępne w oficjalnym sklepie www.clavier.pl i Drogerie Vica  a także stacjonarnie w drogeriach Vica

Buziaki - Madzia

0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)