27 czerwca 2023

SKIN79 Esencja ze śluzem ślimaka Natural Snail Mucus Essence

Lubię w swojej pielęgnacji stosować koreańskie produkty bądź kierować się zasadami koreańskiej, wielowarstwowej pielęgnacji. Jednym z jej kroków jest nakładanie esencji. I ja również przez ostatnie miesiące wprowadziłam do swojej rutyny pielęgnacyjnej tego rodzaju produkt. Zapraszam na post: SKIN79 Esencja ze śluzem ślimaka Natural Snail Mucus Essence

SKIN79 Esencja ze śluzem ślimaka Natural Snail Mucus Essence, koreańska pielęgnacja k-beauty, esencja ze śluzu ślimaka, skin79 esencja do twarzy,


SKIN79 Esencja ze śluzem ślimaka Natural Snail Mucus Essence jest to bogaty kompleks nawilżający, który składa się z pięciu rodzajów kwasu hialuronowego, ceramidu, filtratu z wydzieliny ślimaka oraz kolagenu. Esencja zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, intensywnie nawilża, przez to skóra zachowuje elastyczność, miękkość i promienny wygląd. 

Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry.


Esencja znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką. Ma pojemność 75 ml. Jej konsystencja jest żelowa, przezroczysta, bez wyczuwalnego zapachu. W produkcie podoba mi się to, że bardzo szybko się wchłania. 

Szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia, co do esencji. Mianowicie nie jest to zły produkt pielęgnacyjny, ale też nie jest jakiś wow. Jest po prostu przeciętny. Esencję używałam po każdym umyciu twarzy, na jeszcze wilgotną skórę. Jak już wcześniej wspomniałam bardzo szybko się wchłania. Daje uczucie nawilżenia, ale nie jest ono jakieś mocne. Z pewnością esencja łagodzi podrażnioną skórę. Jest bardzo wydajnym produktem. Nie zapycha skóry. I to by było na tyle. 

Nie widzę żadnych większych efektów działania tego kosmetyku. A szkoda, bo liczyłam, że działanie esencji będzie widoczne i przyniesie rzeczywiste efekty.

SKIN79 Esencja ze śluzem ślimaka Natural Snail Mucus Essence, koreańska pielęgnacja k-beauty, esencja ze śluzu ślimaka, skin79 esencja do twarzy, kwadrans dla ciebie

W zapasie mam do przetestowania jeszcze jeden koreański produkt, a dokładnie mówiąc REYENA16 Nawilżająco-kojący toner do twarzy Aqua Bubble Blossom Toner. Na niego przyjdzie jeszcze czas i jak to się stanie to dam wam znać, jak mi się sprawdził.

Lubicie koreańskie kosmetyki?

Buziaki - Madzia



1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)