29 listopada 2022

FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu

Demakijaż wykonywałam na różne sposoby. Jednak w ostatnich latach znalazłam sposób, który sprawdza mi się świetnie. A mianowicie do demakijażu stosuję olejki, które w łatwy i szybki sposób rozpuszczają kosmetyki kolorowe. Aktualnie denka sięga FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu i dlatego też pomyślałam, że podzielę się z wami moją opinią na jego temat. Zapraszam na post.

faceboom olejek do demakijażu, FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu, faceboom skin harmony, olejek do demakijazu, demakijaz  olejkiem, oczyszczanie dwuetapowe, kwadrans dla ciebie


Z marką FaceBoom mam mieszane relacje. Testowałam kilka produktów i niestety nie byłam do końca z nich zadowolona. Mimo to dałam jej kolejną szansę i skusiłam się na jeszcze jeden produkt. FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu jest to naturalny olejek do demakijażu. Olejek został stworzony do łagodnego oczyszczania cery odwodnionej, suchej i mieszanej z widocznymi oznakami podrażnienia, stresu oraz zmęczenia. 


W składzie olejku znajdziemy 98 % składników pochodzenia naturalnego wg normy ISO 16128. 
Olejek ze słodkich migdałów regeneruje i odżywia skórę. Fitoskwalan oliwkowy wygładza, koi, a także niweluje uczucie ściągnięcia. Witamina E, zwana także "witaminą młodości" ma zdolność do neutralizowania wolnych rodników. Poprawia kondycję skóry.

Olejek zamknięty jest w opakowaniu z pompką. Ma pojemność 130 ml. Konsystencja olejku jest wodnista. Łatwo rozprowadza się go na skórze. W połączeniu z wodą emulguje. Zamienia się w piankę i bardzo łatwo można go zmyć samą wodą. W swojej pielęgnacji stosuję dwuetapowe oczyszczanie twarzy. Najpierw nakładam olejek, wykonuje delikatnie masaż, zmywam olejek wodą a następnie myję twarz żelem do mycia twarzy. 


Szczerze powiedziawszy jest to jeden z lepszych olejków, jakie stosowałam. FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu ma bardzo fajne opakowanie z pompką. Produkt łatwo się wydobywa z niego i później rozprowadza na skórze. Olejek ma przyjemny zapach, który rozpieszcza nasze zmysły. Nie ma żadnego problemu z jego zmyciem. Olejek ładnie i szybko rozpuszcza makijaż, dzięki czemu możemy dobrze oczyścić twarz. Po jego zmyciu skóra jest oczyszczona, nawilżona, miękka w dotyku. Nie ma uczucia ściągnięcia. Nie zauważyłam też, aby olejek w jakiś negatywny sposób wpłynął na jej stan. FaceBoom Skin Harmony Rozpieszczający olejek do demakijażu jest to fajny i przyjemny produkt do wykonania demakijażu. Warto jest go kupić i przetestować. Będę do niego wracać.

Znacie olejek do demakijaż od FaceBoom?

Pozdrawiam - Madzia0 komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)