23 stycznia 2023

Zdrowe i długie życie z DEVA Harmony

Ajurweda jest to nauka, która swój początek ma w Indiach około 5000 lat temu. Jest to wiedza, która odnosi się do wszystkich aspektów życia. Indyjscy lekarze i naukowcy przez 5000 tysięcy lat badali jak funkcjonuje ludzkie ciało oraz umysł. Tak byśmy mogli być zdrowi i żyć długo. Z pomocą DEVA Harmony chcę wam trochę przybliżyć ten temat. Zapraszam na post.

DEVA Harmony, ajurweda, odnowa biologiczna, medycyna indyjska, zdrowie, joga, kosmetyki azjatyckie, kosmetyki JIVA, kwadrans dla ciebie

 źródło: https://pixabay.com/pl/photos/odnowy-biologicznej-ajurweda-masa%c5%bc-3163091/


Otaczający świat ma wiele nam do zaoferowania. Od zawsze mnie on fascynuje i jestem jego ciekawa. Lubię poznawać nowe rzeczy i zdobywać wiedzę. Moim zdaniem jest to ważne, by człowiek mógł się cały czas rozwijać. Dzięki temu idzie do przodu, nie stoi w miejscu. Robi się coraz bardziej świadomy funkcjonowania swojego własnego organizmu, jak i przestrzeni, która go otacza.

DEVA Harmony jest to marka, która zajmuje się dystrybucją i sprzedażą suplementów i kosmetyków importowanych prosto z Indii. Jest to również Europejski dystrybutor ajurwedy, dzięki któremu możemy zapoznać się tą filozofią. 

 
źródło: https://devaharmony.com/pl/


Ajurweda, jak już wspomniałam jest to tradycyjna indyjska nauka medyczna, która nie tylko leczy osoby chore, ale i pomaga osobom zdrowym, poprzez zmianę stylu życia. Podpowiada i pokazuje nam spersonalizowaną dietę, odmienny do naszego styl życia, tryb sezonowy, ćwiczenia, techniki oddychania, jak również wiele prostych i co najważniejsze naturalnych środków.

Wiedza ajurwedyjska oparta jest na zasadzie naturalnej równowagi w ciele i harmonii z otoczeniem. Mianowicie, ludzie postrzegani są jako integralna część środowiska, w którym żyją a nie jako odrębna istota od świata przyrody. Oznacza to, że życie w zgodzie z naturą i zgodnie z naturalnymi zasadami zapewnia całkowite zdrowie fizyczne, jak również spokój umysłu i duchowe samopoczucie. A dobrze wiemy, jak ważna jest równowaga psychiczna i fizyczna. 

Ajurweda podchodzi do zdrowia i do człowieka całościowo. Oznacza to, że troszczy się zarówno o ciało, jak i umysł. Jednakże najpierw przygląda się każdemu z tych aspektów osobno. Podchodzi do każdego człowieka jako do osobnej jednostki. 

Tak w skrócie mogę wam przedstawić znaczenie ajurwedy. Jest to jedynie mały wycinek z całej filozofii ajurwedyjskiej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie DEVA Harmony. Jest to wyjątkowe miejsce dla pasjonatów Ajurwedy, a także osób, które chcą poznać i stosować w swoim życiu filozofię ajurwedyjską. DEVA Harmony jest to także wyłączny dystrybutor produktów JIVA na Polskę. 


źródło: https://devaharmony.com/pl/#

W sklepie DEVA Harmony znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, suplementy diety, zioła, herbatki, toniki do picia a także produkty specjalne, jak np. maty do jogi czy książki. Wszystko to byśmy mogli czuć się dobrze. A jak wiemy nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie.

Pozdrawiam - Madzia

1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)