1 lutego 2023

3kiwi.pl – sklep z produktami dla maluszków

Ostatnio, w moim otoczeniu na świat przychodzi wiele dzieciaczków. Obserwując moich znajomych widzę ile sił i pracy wymaga opieka nad takim maluszkiem. I dlatego dziś przychodzę do was z wpisem o sklepie, w którym wielu rodziców znajdzie produkty i gadżety, które pomogą i ułatwią im tą opiekę. Zapraszam na wpis: 3kiwi.pl – sklep z produktami dla maluszków.

źródło: https://pixabay.com/pl/photos/w%c3%b3zek-dzieci%c4%99cy-spacerowicz-maluch-1584471/


3kiwi.pl jest to sklep internetowy, w którym znajdziemy produkty niezbędne w opiece malucha oraz potrzebne do ich pielęgnacji. Sklep 3kiwi.pl oferuje trwałe oraz bezpieczne urządzenia i akcesoria, z których pomocą każde dziecko będzie się prawidłowo rozwijało. Znajdziemy w nim wózki dziecięce, foteliki do samochodów, krzesełka do karmienia, meble do pokoiku malucha, akcesoria do jego pielęgnacji, tak by nic mu nie brakowało, a także fajne pomysły na prezent zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców. 

Tak naprawdę w sklepie 3kiwi.pl znajdziemy wszystko, co jest niezbędne dla naszego szkraba i co ułatwi nam życie.

źródło: https://www.3kiwi.pl/product-pol-57476-Stokke-R-Tripp-Trapp-R-Complete-Set-zestaw-4w1-krzeselko-do-karmienia-lezaczek-baby-set-tacka-Natural.html


Szczerze powiedziawszy, nawet nie zdawałam sobie sprawy – nie jestem jeszcze mamą, a tylko ciocią - ile rzeczy, akcesoriów czy też urządzeń jest potrzebne do opieki nad niemowlakiem. Jak ważne jest odpowiednie dobranie takich rzeczy, by sprawdzały się u nas świetnie, a nie zrobiły krzywdy dziecku. Cieszę się, że w sklepie 3kiwi.pl mamy możliwość skorzystania z porad ekspertów. Jest to nieodzowna pomoc dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. A także dla osób, które przykładowo szukają pomysłu na prezent dla maluszka. 

Świetnym rozwiązaniem jest również też to, że gdy nie wiemy co kupić na prezent wówczas mamy możliwość zakupu bonu podarunkowego i podarować go rodzicom. Wówczas sami rodzice mogą wybrać w sklepie to, co jest im aktualnie potrzebne.

źródło: https://www.3kiwi.pl/product-pol-51428-Bon-podarunkowy-o-wartosci-500-zlotych.html


Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis pomógł nie tylko rodzicom, ale także osobom takim jak ja, które szukają i mają zawsze problem z zakupem prezentów dla malucha.

Mam również dobrą wiadomość dla osób mieszkających we Wrocławiu lub Świdnicy, gdyż właśnie w tych miejscowościach znajdziemy sklepy stacjonarne 3kiwi.pl. Zawsze sami możemy się tam wybrać, rozejrzeć oraz dokonać zakupu stacjonarnie. 

Pozdrawiam - Madzia1 komentarze

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)