5 lutego 2023

Etykat - producent etykiet na arkuszach i rolkach

Etykat jest to producent etykiet samoprzylepnych, który realizuje każdy projekt, z jakim zwróci się do nich dany klient. Drukarnia ma bogatą ofertę, o której chcę opowiedzieć wam w dzisiejszym poście. Zapraszam na post: Etykat - producent etykiet na arkuszach i rolkach

 
źródło: https://www.etykat.pl/


Drukarnia Etykat posiada dobrze rozbudowany park maszynowy. Jako producent etykiet ma dużą wiedzę na temat najważniejszych zagadnień, jakie wiążą się z drukowaniem etykiet. Ma również rozeznanie na rynku, dzięki czemu zdaje sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście nawet do bardzo wymagających klientów i ich różnorodnych zamówień. 

Pracownicy firmy Etykat najpierw przeprowadzają rozmowę z potencjalnym klientem, wsłuchują się w jego wymagania, a następnie dokonują z nim określonych ustaleń. Po takim wstępnym rozeznaniu pracownicy Etykat przygotowują wycenę świadczonych usług, tak aby była ona jak najbardziej atrakcyjna dla klienta. Dla firmy ważna jest satysfakcja i zadowolenie klienta. źródło: https://www.etykat.pl/


Producent etykiet Etykat oferuje etykiety samoprzylepne w różnym rozmiarze, kształcie, a nawet o zróżnicowanym końcowym wykończeniu. Przykładowo wersję błyszczącą albo matową bądź potrzebujecie etykietę foliową lub papierową, wówczas drukarnia Etykat taką dla was wydrukuje. Pracownicy firmy pomogą w dokonaniu wyboru i doradzą co będzie najlepsze.  Pomogą w doborze odpowiedniego surowca oraz formy nadruku.

W ofercie drukarni Etykat znajdziemy między innymi: etykiety z nadrukiem, etykiety z nadrukiem na rolce, etykiety produktowe, fototapety Canon, kody kreskowe, odblaski, hologramy, plomby gwarancyjne, czy też tabliczki znamionowe. Również Etykat ma dla swoich klientów ofertę specjalną, którą znajdziecie na ich stronie.

 
źródło: https://www.etykat.pl/

Etykat jest firmą, która nie tylko dba o swojego klienta, ale także dba o ciągły własny rozwój. Tak, aby nieustannie podwyższać jakość swoich usług. Nieustannie unowocześnia park maszyn, który zlokalizowany jest w podwarszawskich Markach. 

Pozdrawiam - Madzia


3 komentarze

 1. takie etykiety bywają bardzo przydatne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć. Mimo wszystko, ostatnio szukałam dobrej drukarni etykiet :D

  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Można sobie wyetykietować słoiki z przyprawami do kuchnii.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego obrazu!^^

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze :)
Odwdzięczam się za każdą obserwacje - tylko daj mi znać :)
Kwadrans dla Ciebie jest miejscem, które tworzymy razem :)